Szamotuły Poznań Duszniki Grzebienisko Kaźmierz Kuślin Pniewy Skórzewo Ostroróg Wronki Otorowo Dąbrówka
dla klientów indywidualnych
dla firm i instytucji
dla rolników

Oferta pracy: informatyk

Jesteśmy nowoczesnym Bankiem, o polskich korzeniach, zachowującym najlepsze wieloletnie tradycje. W naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych usług, wiedząc iż jest ona zasadniczym warunkiem zadowolenia Klientów.

Naszych Pracowników darzymy szacunkiem, zapewniamy im stabilność zatrudnienia, oferujemy możliwość rozwoju i wsparcie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

INFORMATYK

Oczekiwania:

  • wiedza z zakresu systemów unixowych (preferowane CentOs, Debian);
  • wiedza z zakresu zagadnień sieciowych (bezpieczeństwo, konfiguracja switchy, routerów);
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznych;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej;
  • prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • umiejętność konfiguracji serwerów pocztowych (Postfix), www(Apache) i bazodanowych (MariaDB, MySQL);
  • znajomość systemów telefonii VOIP;

Zadania:

  • administracja systemami Linux (CentOs, Debian)
  • administrowanie i konfigurowanie sieci komputerowych;
  • zarządzanie serwerami pocztowymi, WWW i bazodanowymi;
  • zarządzanie usługą Active Directory, Eset Endpoint Security;
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę stacjonarną;
  • stałe wynagrodzenie i premię;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, poprzez udział w szkoleniach i kursach;
  • pakiet medyczny;
  • przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Bank Spółdzielczy Duszniki
ul. Rynek 7
64-500 Szamotuły
Telefon: 61 666 28 29

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy Duszniki z siedzibą w Szamotułach (64-500) ul. Rynek 7, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych).

KLAUZULA INFORMACYJNA

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie), Bank Spółdzielczy Duszniki przedstawia następujące informacje:

Administrator danych Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy Duszniki z siedzibą w Szamotułach, ul. Rynek 7, 64-500 Szamotuły, zwany dalej „Bankiem”.
Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Bank w celu przeprowadzenia rekrutacji/przyszłych rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie złożył Pan/Pani aplikację - na podstawie art. 6 ust 1 lit a) Rozporządzenia oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r.
Okres przez który dane będą przechowywane Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres niezbędny do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie Pani/Pan aplikował/a lub/i do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody i tylko w zakresie, w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 3 m-ce w celu przyszłych rekrutacji.
Odbiorcy danych Dane są przeznaczone dla Banku.
Prawa osoby, której dane  dotyczą Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania na warunkach wynikających z Rozporządzenia. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym z wykorzystaniem profilowania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Informujemy również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na skróty
Kursy walut
Placówki i bankomaty

 Tabela opłat i prowizji

 Oprocentowanie kredytów i depozytów

 Doładowania telefonów

 Zastrzeganie dokumentów

 Zastrzeganie kart

 Mapa serwisu

 Partnerzy

 Godziny realizacji przelewów

 KupnoSprzedażŚredni NBP
EUR4.06304.44734.2461
USD3.68204.03013.8475
CHF3.93384.01493.9629
GBP4.82205.27975.0381
z dnia: 2020-01-24 g. 15:50