Szamotuły Poznań Duszniki Grzebienisko Kaźmierz Kuślin Pniewy Skórzewo Ostroróg Wronki Otorowo Dąbrówka
dla klientów indywidualnych
dla firm i instytucji
dla rolników

Oferta pracy: informatyk

Jesteśmy nowoczesnym Bankiem, o polskich korzeniach, zachowującym najlepsze wieloletnie tradycje. W naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych usług, wiedząc iż jest ona zasadniczym warunkiem zadowolenia Klientów.

Naszych Pracowników darzymy szacunkiem, zapewniamy im stabilność zatrudnienia, oferujemy możliwość rozwoju i wsparcie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

INFORMATYK

Oczekiwania:

  • wiedza z zakresu systemów unixowych (preferowane CentOs, Debian);
  • wiedza z zakresu zagadnień sieciowych (bezpieczeństwo, konfiguracja switchy, routerów);
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznych;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej;
  • prawo jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • umiejętność konfiguracji serwerów pocztowych (Postfix), www(Apache) i bazodanowych (MariaDB, MySQL);
  • znajomość systemów telefonii VOIP;

Zadania:

  • administracja systemami Linux (CentOs, Debian)
  • administrowanie i konfigurowanie sieci komputerowych;
  • zarządzanie serwerami pocztowymi, WWW i bazodanowymi;
  • zarządzanie usługą Active Directory, Eset Endpoint Security;
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę stacjonarną;
  • stałe wynagrodzenie i premię;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, poprzez udział w szkoleniach i kursach;
  • pakiet medyczny;
  • przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Bank Spółdzielczy Duszniki
ul. Rynek 7
64-500 Szamotuły
Telefon: 61 666 28 29

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy Duszniki z siedzibą w Szamotułach (64-500) ul. Rynek 7, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych).

KLAUZULA INFORMACYJNA

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie), Bank Spółdzielczy Duszniki przedstawia następujące informacje:

Administrator danych Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy Duszniki z siedzibą w Szamotułach, ul. Rynek 7, 64-500 Szamotuły, zwany dalej „Bankiem”.
Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Bank w celu przeprowadzenia rekrutacji/przyszłych rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie złożył Pan/Pani aplikację - na podstawie art. 6 ust 1 lit a) Rozporządzenia oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r.
Okres przez który dane będą przechowywane Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres niezbędny do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie Pani/Pan aplikował/a lub/i do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody i tylko w zakresie, w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 3 m-ce w celu przyszłych rekrutacji.
Odbiorcy danych Dane są przeznaczone dla Banku.
Prawa osoby, której dane  dotyczą Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania na warunkach wynikających z Rozporządzenia. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym z wykorzystaniem profilowania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Informujemy również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na skróty
Kursy walut
Placówki i bankomaty

 Tabela opłat i prowizji

 Oprocentowanie kredytów i depozytów

 Doładowania telefonów

 Zastrzeganie dokumentów

 Zastrzeganie kart

 Mapa serwisu

 Partnerzy

 Godziny realizacji przelewów

  Kupno Sprzedaż Średni NBP
EUR 4.2707 4.4909 4.3572
USD 3.8377 4.0304 3.9371
CHF 3.9893 4.0732 3.9876
GBP 4.7189 4.9538 4.8050